Проєкт “Спадок” представив жінку з Крижопільщини у національному святковому вбранні. Відео

Відеоролики проекту СПАДОК (англ. Back to Basics) присвячені українській культурі, традиціям, народним звичаям. У частині циклу «Національне святкове вбрання» глядачі побачать, як в XIX-ХХ столітті виглядала українка в залежності від віку, соціального статусу і регіону проживання. Для цього в кожному з коротких, але яскравих епізодів, буде відтворено характерний для певного регіону етнічний образ. 

Авторка проекту Олександра Бойко радіоведуча, за освітою театральний критик і журналіст. Вважає себе справжньою українкою, хоча народилася в іншій країні. Любить подорожувати, фотографувати, знайомитись з новими людьми і відкривати для себе світ. Веде власний блог про різноманітне рукоділля та донечку Варвару.

Героїні циклу «СПАДОК»

Для зйомок у проекті були ретельно відібрані героїні – яскраві та самобутні представниці України, з різним характером, різного віку дівчата та жінки, які заворожують поєднанням простоти та достойності. Одним із облич проекту стала українська етно-співачка Росава.

Над створенням роликів працювали: режисер Олексій Гуз, оператор Юрій Бакун, консультанти Українського Інституту Історії Моди, графіка проекту Signal Red, продюсер Олена Малкова. Окрема подяка Олені Янчук за натхнення. У проекті «Спадок» звучать українські народні пісні, записані в сучасній обробці спеціально для циклу фолк-музикантами: Ігор Сакач (музичний продюсер) Максим Бережнюк (виконавець на традиційних духових інструментах, вокаліст) Марія Квітка (вокалістка) Анастасія Полетнєва (вокалістка).

 

Попередня публікаціяНа Вінниччині грабіжники викрали у фермера 700 кілограм металобрухту
Наступна публікаціяДвох неповнолітніх, можливо причетних до крадіжки алкогольних напоїв, затримали вінницькі поліцейські