Товари місцевих виробників будуть позначати логотипом «Вироблено на Вінниччині»

На Вінниччині товари місцевих виробників будуть позначати логотипом «Вироблено на Вінниччині». Про це повідомляє департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації.

Представники торговельних мереж було підтримали дану ідею. Надалі планують розробити механізм співробітництва, який згодом буде підкріплено Меморандумом про співпрацю між Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації та підприємствами роздрібної торгівлі.

«На території Вінницької області є велика кількість переробних підприємств, які виробляють продукти споживання. Переймаючи досвід інших країн, де презентуючи регіонального товаровиробника, торговельні мережі застосовують маркування їхньої продукції, виникла ідея реалізувати в області проект «Вироблено на Вінниччині». Створення такого логотипу, сприятиме ідентифікації продукції місцевих виробників в торгових залах провідних супермаркетів і мереж та дозволить споживачам легко ідентифікувати вінницькі бренди серед інших товарів», – зазначив керівник департаменту Володимир Мережко.

 

Попередня публікаціяУ Вінницькій спортивній школі №1 зробили дизайнерський ремонт холу
Наступна публікаціяЗа два тижні поліцейські припинили функціонування 112 гральних закладів. Фото