У Вінниці понад 160 вінничан взяли участь у новорічному турнірі з шахів. Про це повідомляє сайт Вінницької міської ради.
Нещодавно у Вінниці відбувся відкритий міський новорічний турнір з шахів. У ньому взяло участь 162 спортсмени – представники міської дитячо-юнацької спортивної школи №6.
У турнірі серед 1 розрядів і КМС перші місця посіли Ілля Волос (серед хлопців) та Карина Степанюк (серед дівчат). У турнірі серед представників ІІ розрядів перші місця посіли Іван Катеринюк та Анна Копистиринська, ІІІ розрядів – Гнатюк Тимофій та Біліченко Катерина. Був турнір й серед представників І-юн. розряду .
Тут перші місця у Тимура Штурма та Діани Войтюк.