Вінницька обласна рада почала новий рік зі скандалу. Документ

В перший робочий день 2020 року голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник видав розпорядження "Про створення редакційної колегії з підготовки та видання книги про Вінницьку обласну Раду 7 скликання".

Фактично обласні депутати вирішили увіковічнити свої "досягнення" у прозі коштом платників податків – повідомляє телеграм-канал "Політична Арена Вінниччини".


 

Епохальне рішення Вінницької обласної ради як вирок.
 
Депутати і керівництво обласної ради 7 скликання вирішили … видати книгу про … Вінницьку обласну раду 7 скликання. Звісно коштом платників податків (обласного бюджету).
 
Прекрасніше за таке рішення може бути лише … список редакційної колегії по підготовці книги. 
 
Читаючи окремі прізвища редакторів-депутатів страшно навіть уявити про що і в якому жанрі буде написаний цей бестселер – вестерн, любовний роман, шпигунська сага, замітки анонімного алкоголика, мемуари політиків районного рівня, чи жорсткий артхаус з елементами андеграунда, – пише видання "Політарена".
Редакція "Вінниця Прес-Поінт" направляє сьогодні інформаційний запит щодо суми коштів, які планують витратити в обласній раді на підготовку матеріалів для книги, вартість друку, тираж книги, перелік статей, якими передбачено фінансування сумнівних ініціатив депутатів обласної ради.
 
Історичну і літературну цінність даної новели залишаємо на сумлінні керівництва обласної ради та депутатського корупусу.
 
 
 

 

Попередня публікаціяУ Вінниці у відео показали момент перекидання автомобіля на вулиці Пирогова. Відео
Наступна публікаціяНа Вінниччині поліція затримала чоловіка, який вдарив ножем жителя Козятинського району

6 КОМЕНТАРІ(В)

  1. єсть у революції начало, нет у революції конца!

  2. єсть у революції начало, нет у революції конца!

  3. бідосі) вже не знають на що наші з вами гроші тратити)

  4. бідосі) вже не знають на що наші з вами гроші тратити)

Comments are closed.