Сьогодні, 4 січня понад сотня вінничан різного віку проїхала вулицями міста в ювілейному вело – параді Дідморозів. Їхали за словами Олександра Царевського, близько семи кілометрів, по маршруту Майдан Незалежності (Новорічна резиденція) – Козицького – Грушевського – ЦПКіВ ім.Пєшкова – Пирогова – Келецька – 600-річчя – Хм.Шоссе – Соборна – Майдан Незалежності (Новорічна резиденція)
Участь у театралізованому спортивному дійстві могли узяти усі бажаючі, головною вимогою організаторів було одягнути на себе новорічні атрибути: бороду, червону шапку, мішок, червоні черевики тощо. Креативили учасники як могли, прикрашали не лише себе але і ровери, були і Снігуроньки, і Дідмороз в матросській шапочці, і Сантаклауси, та навіть мавпа. Привертали увагу діти що долучились до велопараду найменьша учасниця долала маршрут з батьком, а група дітей від 9 до 13 з тренером зі спортивної школи що на "Колосі". Був і кіт, втім, дивіться далі самі, на фото.
![](/wp-content/uploads/news/9c/b99cb95e5c94d121ee0c481f85c0ae051d.jpg)
![](/wp-content/uploads/news/7c/8b7c8bd8dd47a62ec052551d9ef11d7982.jpg)
![](/wp-content/uploads/news/ad/e0ade02fe94f3b3ac8a691de6849d1cc84.jpg)
![](/wp-content/uploads/news/94/af94afcc5ac77cdd8c486746865cd1ceaf.jpg)
![](/wp-content/uploads/news/27/e627e6473c8216198ab6d2e8668f371ef8.jpg)
![](/wp-content/uploads/news/c7/ffc7ff5f4f4e649de19e40ae8c311a703d.jpg)