Як безпечно зняти нарощені вії вдома

У сучасному світі вражати нарощеними віями вже не так просто. Багато жінок вважають цю beauty-процедуру необхідною частиною свого життя, але мода швидко змінюється, і нарощені вії починають втрачати свою популярність.

Не відвідання майстра може призвести до труднощів у знятті вій самостійно. Лікарі й майстри рекомендують довіряти цю процедуру професіоналам, оскільки самостійне видалення може завдати шкоди очам та області навколо них.

Проте, якщо ви вирішили зняти вії вдома, існують кілька методів, включаючи професійні і народні засоби.

До професійних можна віднести дебондер, гелевий ремувер та кремовий ремувер, які можна придбати у косметологічних салонах. Альбуцид, антибактеріальний препарат, також може бути ефективним у розчиненні клею.

Для самостійного видалення вам знадобляться патчі, розчинник, пензлик для нанесення, пінцет та дезінфекційний тонік. Крім того, можна скористатися дитячим кремом або різними оліями, такими як касторова, кокосова чи оливкова.

Лікарі рекомендують перед видаленням вій вдома консультуватися з фахівцем, оскільки невірне використання може призвести до негативних наслідків для очей.

Олію можна використовувати, підігріваючи її й наносячи на вії перед сном. Процедуру слід повторювати, якщо не всі вії відклеїлися.

Дитячий крем або кремовий метод включає нанесення крему на лінію росту вій, залишення на 5-15 хвилин, а потім видалення залишків ватним диском.

Важливо уникати потрапляння олії чи крему в очі, оскільки це може викликати неприємні відчуття та опіки.

Важливо пам’ятати, що не можна виривати вії або використовувати гострі предмети, оскільки це може завдати шкоди натуральним віям. Існує міф, що нарощені вії відпадають під дією гарячого пару, проте такий метод не ефективний. Він, звісно, зруйнує компоненти клею, проте частково. Повністю позбутися клею ви не зможете.

Попередня публікаціяВитончений смак Франції: рецепт грибної запіканки жульєн
Наступна публікаціяСьогодні Вінниця прощається зі своїм сином, Захисником Владиславом Бураком”