Кисломолочний сир, популярний в соцмережах та кулінарних трендах, дійсно може бути цінним додатком до харчування. Зокрема, він є важливим джерелом білка та може замінити менш поживні інгредієнти у багатьох стравах.

Про це повідомляє Very Well.

Дієтолог Лілі Лам наголошує, що кисломолочний сир користується популярністю завдяки м’якому смаку та кремовій текстурі, що робить його універсальним для гострих і солодких страв. Крім того, він є низькокалорійною альтернативою та містить високоякісний білок, що може сприяти контролю ваги.

У півсклянці кисломолочного сиру міститься 111 калорій та 12,5 грамів білка, що може сприяти відчуттю ситості та зниженню рівня гормонів голоду.

Крім білка, сир також багатий вітамінами та мінералами, такими як кальцій, фосфор, магній і вітаміни групи B,1, які важливі для здоров’я кісток, енергетичного обміну та утворення еритроцитів.

Низький вміст насичених жирів є ще однією перевагою сиру. Вживання насичених жирів може підвищити ризик серцевих захворювань, тому рекомендації дієтичних експертів вказують на обмеження їх вживання.

Навіть якщо сир є універсальним та смачним продуктом, важливо помічати його вміст натрію. Рекомендується різноманітність в харчуванні та обмеження споживання продуктів з великою кількістю насичених жирів.

Попередня публікаціяВінницьким родинам загиблих захисників України вручили державні нагороди
Наступна публікаціяУ Вінниці відбувся міський турнір з баскетболу

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я