Друзі, всі ми чудово розуміємо, що зараз нам далеко не до астрології та гороскопів. Але віритимемо, що найближчим часом війна, розв’язана путінськими військами, закінчиться нашою перемогою! Ми всі зможемо повернутись до нормального життя. Слава ЗСУ! Слава Україні!

Гороскоп підкаже, які події на вас чекають протягом найближчого тижня, від meteoprog.com.

Овен

Цього тижня ви можете почуватися погано, тому що зростаючий робочий тиск і обтяжливе навантаження в останні кілька тижнів викличе вас втома, через що вас можуть чекати неприємності. Цього тижня у фінансовому плані у вашому житті буде багато покращень, завдяки чому ви легко опинитеся в змозі погасити очікувані рахунки та борги. Однак протягом цього часу нікому не давайте і не позичати свої гроші. Через продовження стресу в сімейному житті цього тижня не дозволяйте своєї концентрації порушуватися. Вам краще спробувати засвоїти життєвий урок, ніж втрачати час і впадати в депресію. Цей тиждень виявиться важливішим, ніж зазвичай, для вашої кар’єри, в результаті чого ви, ймовірно, зіткнетеся з багатьма новими можливостями в цей період.

Телець

Якщо ви старший у сім’ї, ви повинні використовувати свою додаткову енергію у позитивному ключі, щоб отримати максимальну вигоду зі свого гарного здоров’я. Таким чином ви можете надихнути молодих членів сім’ї. Тиждень зміцнить ваш фінансовий аспект після тривалого часу, оскільки вам вдасться заощадити гроші, контролюючи усі свої витрати. Цього тижня ви почуватиметися трохи засмученим через поведінку оточуючих вас людей, особливо членів сім’ї. Це підвищить ваш розумовий стрес, а також ви можете вступити з ними у суперечку. Усі перешкоди, які мали місце в минулому, будуть усунені протягом цього тижня, і ви зможете завершити відкладені справи. Є ймовірність невеликого тиску через ваше робоче навантаження, але ви зможете впоратися з усім за допомогою своїх планів і стратегій.

Близнюки

Весь цей тиждень проблеми зі здоров’ям можуть турбувати вас. Через це ви також можете почуватися позбавленим задоволення від життя. У результаті члени сім’ї, особливо ваш партнер, зіткнуться із труднощами. З фінансової точки зору цей час запропонує вам найкращий напрямок та можливості, тому що ви отримаєте підтримку від своєї родини у заощадженні чи накопиченні грошей. Протягом цього тижня ваш друг не надасть великого значення вашим порадам або пропозиціям. Через це ви почуватиметеся проігнорованим. Очікується, що через це ви також станете жертвою психічної напруги. Крім того, ви досягнете успіху у своїй роботі, подолавши всі труднощі.

Рак

Будьте уважні за кермом цього тижня. Тримайте очі та вуха відкритими, особливо на крутих поворотах, інакше можете стати жертвою аварії. На цьому тижні ви отримаєте великий прибуток у вигляді комісійних, дивідендів або роялті. Також багато хто з вас буде готовий вкладати гроші в будь-яку схему, яка показує можливість отримання прибутку. Через погану або неспокійну атмосферу в будинку на цьому тижні ви можете впасти в депресію. У такій ситуації неправильний крок, який ви зробите в цей час, може зробити сімейну обстановку більш напруженою. Ви можете спостерігати деякі позитивні зміни відповідно до ваших бажань на робочому місці на цьому тижні. Є ймовірність, що ви можете отримати схвалення від інших через ваші плани та стратегії.

Лев

Через погане самопочуття цього тижня у вас спостерігатиметься відсутність впевненості у собі. Цього тижня усі фінансові проблеми будуть подолані у житті представників цього знаку зодіаку. У цей час є сприятливі поєднання для отримання грошей, і це допоможе вийти з несприятливих ситуацій. Цього тижня ви будете дуже розчаровані, дізнавшись, що член сім’ї, якому ви завжди довіряли і з яким ділилися своїм секретом, насправді не заслуговує на довіру. Ви можете отримати проект за вашим вибором на своєму робочому місці протягом цього тижня. Завдяки цьому ви почуватиметеся задоволеним і натхненним. У зв’язку з цим вам рекомендується викластися на повну і насолодитися цим моментом.

Діва

На цьому тижні, ви можете відчути, що ви вже досить старі, щоб дізнаватися про нове. У такій ситуації замість того, щоб занадто багато думати, довіртеся своїм здібностям і не забувайте, що ви можете легко навчитися всього завдяки своєму творчому та активному мисленню. Цього тижня ви будете в настрої провести кілька неквапливих моментів зі свого насиченого життя, подорожуючи та витрачаючи гроші. Але, витрачаючи свої гроші, ви повинні вжити особливих запобіжних заходів, тому що можливо, що ви розслабитеся, витративши гроші, але потім вам доведеться розкаятися в таких діях. Цього тижня вам вдасться підтримувати добрі стосунки між членами вашої родини та людьми похилого віку на робочому місці. Завдяки цьому ви зрозумієте, що підтримка вашої родини є причиною прогресу в офісі.

Терези

Цього тижня вам потрібно буде займатися всіма видами діяльності, які допоможуть вам розслабитись. Тримайтеся подалі від таких завдань, які можуть завдати шкоди вашому іміджу, так і вашому здоров’ю. На цьому тижні буде реалізовано деякі важливі фінансові плани, які дадуть вам гарний фінансовий прибуток. У цьому випадку ви отримаєте велику допомогу у збереженні своїх грошей, і в результаті ви зможете зберегти частину їх у своєму банку на майбутнє. Ви отримуватимете підтримку від своїх братів і сестер час від часу протягом усього тижня, і зможете вести своє сімейне життя спокійно та щасливо.

Скорпіон

На цьому тижні вам рекомендується відволіктися від роботи, щоб подбати про своє здоров’я, тому що цей час не дуже добрий для вашого здоров’я. При цьому навантаження на вас може збільшитись у середині цього тижня. Також цього тижня ви несподівано отримаєте трохи грошей із нових джерел, що зробить вас щасливими. Перш ніж вносити будь-які зміни в будинок або приймати будь-яке рішення, пов’язане з будинком, дізнайтеся думку інших людей. В іншому випадку ви можете стати жертвою марної критики, навіть якщо вам цього не хочеться. Вашою наївністю може скористатися колега по роботі. Є ймовірність, що ви поділитеся своїми поглядами, планами та ідеями про свою кар’єру з жінкою, а вона розкриє все це перед іншими або кимось, хто може створити проблеми у вашому житті.

Стрілець

З початку тижня і до кінця ваше здоров’я буде міцніше, ніж зазвичай, і ви зможете позбавитися різних видів фізичних недуг. У другій половині цього тижня ви отримаєте великий фінансовий прибуток, через що зможете планувати покупку нового будинку чи автомобіля. Цей тиждень принесе багато нових проблем у вашому професійному житті. Можливо, вам будуть поставлені нові цілі та завдання. Так що, щоб уникнути складних обставин, вам доведеться використати свої контакти. На цьому тижні час перевірить вас, тому що ви можете десь забути або втратити деякі зі своїх основних книг або нотаток, через що вам, можливо, доведеться зіткнутися з розумовою напругою.

Козеріг

Пряма дія стресу може погіршити ваше здоров’я, і цього тижня ви відчуєте щось подібне. Оскільки постійні порушення в особистому житті будуть основною причиною вашого стресу, що росте, це може негативно позначитися на вашому здоров’ї. Якщо ви працюєте в державному секторі, то цей тиждень буде для вас не лише важливим, а й найкращим. Тому що за цей час ви, можливо, отримаєте пільги та винагороди від уряду, що дасть вам хороший рівень прибутку. Цього тижня ви будете дуже прихильні до своєї родини та друзів. Але, незважаючи на це, не дозволяйте друзям і близьким скористатися цією вашою щедрою натурою. В іншому випадку вам, можливо, доведеться зіткнутися з проблемами. На цьому тижні на вашому робочому місці залишиться позитив. Завдяки цьому ви зможете виконувати важливі завдання, заручившись допомогою своїх колег.

Водолій

Обставини та проблеми, пов’язані з грошима, можуть стати причиною вашого психічного стресу. Через тиск на роботі та домашні розбіжності, ви можете страждати на відсутність апетиту. З цієї причини, поряд з погіршенням здоров’я, вам, можливо, доведеться страждати від деякої слабкості. Цього тижня, якщо ви пов’язані з роботою, ви отримаєте надбавки на основі ваших попередніх зусиль. Поряд із цим, якщо ви безробітний, є ймовірність, що ви отримаєте роботу з гарним соціальним пакетом. Тому потрібно використовувати кожну можливість і не пускати справи на самоплив. Цей тиждень буде повним щастя для сім’ї, тому що багато членів вашого будинку намагатимуться подарувати вам щастя. Цього тижня можливі добрі стосунки з тими, з ким вам не було комфортно на робочому місці.

Риби

Хоча протягом цього тижня ви будете у формі та здорові, вам слід уникати будь-яких поїздок, оскільки вони можуть виявитися для вас стомливими та напруженими. На цьому тижні буде реалізовано деякі важливі фінансові плани, які дадуть вам гарний фінансовий прибуток. Протягом цього періоду, поряд з вашою домашньою роботою, ви також активніше братимете участь у багатьох громадських заходах. Ваші розбіжності з коханим цього тижня можуть спричинити розкол у ваших особистих стосунках. Часто ми стаємо егоїстичними щодо своїх здібностей та навичок, перевантажуючи себе величезною відповідальністю за завдання, що виходять за межі наших можливостей. Ви також побачите щось подібне цього тижня.

Попередня публікаціяСьогодні, 19 грудня, у Вінниці буде ясна погода без опадів
Наступна публікаціяГрафік черг відключень електроенергії від АТ «Вінницяобленерго» на 19 грудня

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я