Вінницька нардепка вступила в нову партію Коломойського?

Політичні експерти пророкують новій партії повне фіаско на Вінниччині.

Вчора в Україні відбулась достатньо цікава подія. На базі парламентської депутатської групи “За майбутнє” було створено нову однойменну партію – “За майбутнє”.

Головою партії делегатами партійного з’їзду було одноголосно обрано давнього соратника та бізнес-партнера олігарха Ігоря Коломойського, Ігоря Палицю. Із самого початку створення в Раді групи нардепів “За майбутнє” її називали групою Коломойського-Палиці.

Новостворена партія очікувано заявила про участь у місцевих виборах. А про створення однієї із сотень політичних партій урочисто повідомив телеканал Ігоря Коломойського “1+1”.

В однойменну депутатську групу в Верховній Раді входять одразу четверо з восьми вінницьких нардепів мажоритарщиків, які йшли на вибори до парламенту самовисуванцями: Геннадій Вацак (Могилів-Подільський), Петро Юрчишин (Хмільник), Микола Кучер (Ладижин) та його донька Лариса Білозір (Шаргород). Кожен з вінницьких мажоритарщиків під час виборчої кампанії до Ради активно підкреслював власну безпартійність та “служіння народу”.

Як бачимо, коли вінницьким політикам вигідно і це можливо з точки зору виборчого законодавства – вони безпартійні, коли нова влада змінила Виборчий Кодекс і закріпила в ньому норму, що тепер у Верховну Раду зможуть балотуватись лише кандидати від політичних партій по регіональним спискам (100% пропорційна система) вони забули свої передвиборчі обіцянки вінничанам і почали підшукувати собі нові партії.

Як видно із сюжету ТСН на з’їзді нової партії Коломойського в якості партійного делегата була присутня нардепка від Вінниччини Лариса Білозір. Чи очолить вона обласний осередок новоствореної партії на Вінниччині – дізнаємось згодом. Як і участь в черговому проекті під вибори інших вінницьких “слуг народу”.

Варто зазначити, що це не перший токсичний союз нардепів так званої групи МХП Юрія Косюка на Вінниччині.

Не так давно до цієї неформальної групи приєднався одіозний вінницьких нардеп Олег Мейдич.

Під час його кампанії до ВР він роздавав виборцям курині окорочки “Нашої ряби”, а вже після виборів очолив обласний осередок партії “Батьківщина”.


А вже після виборів стало відомо про бурхливе минуле нардепа Мейдича.

Нагадаємо про ще один політичний проект Ігоря Коломойського, який за декілька років повністю втратив підтримку виборців – партія “Укроп”. Але це і не дивно, якщо взяти до уваги хто очолює цю партію у Вінницькій області. Це депутат обради Григорій Зозуля.

В арсеналі цього обласного обранця величезний шлейф різноманітних траблів. Від приводів в поліцію за участь в рейдерських захопленнях, до дрібних хуліганських витівок та участі в роботі комісій обласної ради з ознаками алкогольного сп’яніння.

Читати: Фігурант декількох кримінальних справ із купою боргів, – перший номер вінницького «УКРОПу» Григорій Зозуля

Читати: Користувачі соцмереж ідентифікували нетверезого депутата облради якого втихомирювали нацгвардійці


Читати: Вінницький обласний депутат заявив про роботу на окрузі: “Я там бухаю”

Важко уявити депутатів Кучера і Білозір, які дійсно багато роблять для своїх округів в такій сумнівній компанії, а надто в одній партії. Тим не менш сам Григорій Зозуля вже активно постить в фейсбуці новину про створення нової партії Коломойського-Палиці.

Тим часом місцеві політичні експерти пророкують новій партії повне фіаско на Вінниччині. І жодна спам-реклама в соцмережах та постійна присутність на провідному телеканалі країни – не допоможе. Доведено кандидатом в президенти Олександром Шевченко.


Вже після публікації нашого матеріалу Лариса Білозір прокоментувала версію нашого видання.

На жаль, за коментарем до мене перед публікацією ніхто з журналістів не звертався. Тож мушу коментувати ситуацію постфактум. Інформація в згаданій статті є безпідставно надуманою і ґрунтуються лише на припущеннях автора. Я була присутня на загаданих зборах лише у якості члена депутатської групи «За майбутнє» в Парламенті. Я не маю планів очолювати будь-які обласні партійні осередки на Вінниччині зараз, чи перед місцевими виборами. Хочу ще раз наголосити, що я депутат-мажоритраник, була і є безпартійна. Ще на етапі свого балотування до Верховної Ради я не прикривалася брендами будь-яких партій і зараз це мені також не потрібно. Моя партія – це люди!

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я