Вінничани об’єднались заради допомоги пенсіонерці яка зламала стегно

Об’єднуючись вінничани творять дива. Ось історія, яка ще триває, вона про милосердя, допомогу, справжню людяність і справжніх людей. Все почалось 20 січня з посту в Фейсбук відомої вінничанки, спортсменки, красуні і волонтерки Діани Подолянчук. Вона та Ольга Стужна закликали допомогти 80 річній бабусі що, «залишилась сам на сам із власним горем!».

Що трапилось з пенсіонеркою

Волонтерки розповіли в публікації, що літня жінка, Параскевія Котик йшла по пенсію і впала. В результаті отримала важкі травми – перелом шийки бедра та ключиці.

«Бабусі потрібна операція, імплант та лікування коштуватимуть 36 000гривень, реабілітація буде коштувати 1500 тисячі на день. Таких коштів і пенсіонерки немає. Ускладнює те, що в неї у лежачий син, який нещодавно переніс інсульт», – ідеться в пості Діани Подолянчук.

Вінничани зібрали допомогу для жінки

«Ви вірите в чудеса? Я-так ми щойно проплатили 30 тисяч на імплант для бабусі, яка нещодавно йшла за пенсією – впала і зламала ключицю та шийку бедра, – звітує у Фейсбук Діана Подолянчук. – Закупимо необхідні ліки та плануємо завтра провести операцію! Друзі, я Вас так люблю Бабуся плакала, як дізналась, скільки людей бажає їй одужання. І дуже переживає перед операцією!».

Вінничани зібрали для жінки допомогу, волонтери відзвітували про витрати та лікування іще не завершено. Тож вони закликають, приєднуватись до збору благодійної допомоги для пані Параскєвії. Жінка ж тим часом молиться за усіх, хто їй допоміг та щиро дякує волонтеркам.

«Ви би бачили її очі, коли ми сказали, що зараз проплатимо протез  Повторює постійно: я тут тиждень пролежала, до мене нікому діла не було, а ви мені послані небом! Щиро дякує кожному з вас і постійно молиться за кожного, – ділиться у Фейсбуці Дана Подолянчук. -Я вірю, що все буде добре…»

Звіт волонтерів про допомогу Параскевії Котик

Отже! Вчора ми придбали все для операції + протитромбозні + витрати на памперси, пелюшки + смаколики, і так купили їжу киці бабусі.

Витрачено: 35 783 гр
29 500 гр – імплант +300 грн комісія за оплату.
460 гр – їжа
2 400 гр – протитромбозні
350 гр- готівка бабусі
2 773 гр – на операцію (ліки по спискам)

Якщо нам завтра підтвердять операцію, то потрібно:
3 000 гр- операція (витратні матеріали)
5 000 гр – реанімація після операції (це буфер… на всяк випадок)

Після операції: 2 408 грн
1500 гр- ходунки
308 гр- чулки/бінти
600 гр- бандаж для ключиці
Реабілітація: не відомо

Якщо підрахувати все, то на післяопераційний у нас поки пусто. Тому допомога – ще актуальна.

Приват – 5168742725637338
Подолянчук Діана

Наша команда:
Діана Подолянчук, Оля Стужная, Ярик Пашкевич

Дякуємо лікарям – завідуючому кафедри травматології, доктору медичних наук, Фіщенко Володимиру. Дякую за допомогу Катерина Поджаренко
Та лікарю – Боцулу Олександру!

Дякую усім, хто долучається!


Творити добро легко!

 

Попередня публікаціяУ Козятинському районі згорів приватний будинок
Наступна публікаціяНа Вінниччині через пташиний грип спалили 22 550 голів птиці

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я