Home Новини Вінничани об’єднались заради допомоги пенсіонерці яка зламала стегно

Вінничани об’єднались заради допомоги пенсіонерці яка зламала стегно

0

Об’єднуючись вінничани творять дива. Ось історія, яка ще триває, вона про милосердя, допомогу, справжню людяність і справжніх людей. Все почалось 20 січня з посту в Фейсбук відомої вінничанки, спортсменки, красуні і волонтерки Діани Подолянчук. Вона та Ольга Стужна закликали допомогти 80 річній бабусі що, «залишилась сам на сам із власним горем!».

Що трапилось з пенсіонеркою

Волонтерки розповіли в публікації, що літня жінка, Параскевія Котик йшла по пенсію і впала. В результаті отримала важкі травми – перелом шийки бедра та ключиці.

«Бабусі потрібна операція, імплант та лікування коштуватимуть 36 000гривень, реабілітація буде коштувати 1500 тисячі на день. Таких коштів і пенсіонерки немає. Ускладнює те, що в неї у лежачий син, який нещодавно переніс інсульт», – ідеться в пості Діани Подолянчук.

Вінничани зібрали допомогу для жінки

«Ви вірите в чудеса? Я-так ми щойно проплатили 30 тисяч на імплант для бабусі, яка нещодавно йшла за пенсією – впала і зламала ключицю та шийку бедра, – звітує у Фейсбук Діана Подолянчук. – Закупимо необхідні ліки та плануємо завтра провести операцію! Друзі, я Вас так люблю Бабуся плакала, як дізналась, скільки людей бажає їй одужання. І дуже переживає перед операцією!».

Вінничани зібрали для жінки допомогу, волонтери відзвітували про витрати та лікування іще не завершено. Тож вони закликають, приєднуватись до збору благодійної допомоги для пані Параскєвії. Жінка ж тим часом молиться за усіх, хто їй допоміг та щиро дякує волонтеркам.

«Ви би бачили її очі, коли ми сказали, що зараз проплатимо протез  Повторює постійно: я тут тиждень пролежала, до мене нікому діла не було, а ви мені послані небом! Щиро дякує кожному з вас і постійно молиться за кожного, – ділиться у Фейсбуці Дана Подолянчук. -Я вірю, що все буде добре…»

Звіт волонтерів про допомогу Параскевії Котик

Отже! Вчора ми придбали все для операції + протитромбозні + витрати на памперси, пелюшки + смаколики, і так купили їжу киці бабусі.

Витрачено: 35 783 гр
29 500 гр – імплант +300 грн комісія за оплату.
460 гр – їжа
2 400 гр – протитромбозні
350 гр- готівка бабусі
2 773 гр – на операцію (ліки по спискам)

Якщо нам завтра підтвердять операцію, то потрібно:
3 000 гр- операція (витратні матеріали)
5 000 гр – реанімація після операції (це буфер… на всяк випадок)

Після операції: 2 408 грн
1500 гр- ходунки
308 гр- чулки/бінти
600 гр- бандаж для ключиці
Реабілітація: не відомо

Якщо підрахувати все, то на післяопераційний у нас поки пусто. Тому допомога – ще актуальна.

Приват – 5168742725637338
Подолянчук Діана

Наша команда:
Діана Подолянчук, Оля Стужная, Ярик Пашкевич

Дякуємо лікарям – завідуючому кафедри травматології, доктору медичних наук, Фіщенко Володимиру. Дякую за допомогу Катерина Поджаренко
Та лікарю – Боцулу Олександру!

Дякую усім, хто долучається!


Творити добро легко!