Кандидатам в мери Вінниці потрібно буде сплатити 529 тисяч гривень застави за участь у виборах

Сума застави для реєстрації кандидата в мери Вінниці, партійного списку в Вінницьку міську та обласну раду обійдеться кожній партії в 3 мільйони 360 тисяч гривень, – повідомляє телеграм-канал "Політична Арена Вінниччини".

На сьогодні, за новим виборчим кодексом, який вже підписав президент і якщо не будуть внесені правки в частині виборчого внеску (застави) кожна партія повинна буде вносити грошову заставу за кандидата в мери обласного центру, та за партійні списки в Вінницьку міську раду та Вінницьку обласну раду. Це стосується міст, де населення більше 90 тисяч мешканців.

Кандидат на міського голову повинен буде внести застави 529 тисяч грн.

Стільки ж буде коштувати застава за партійний список партії, яка буде висувати кандидатів в депутати Вінницької міської ради.

А ось зареєструвати партійний список партії в обласну раду (самовисування в обласні ради не буде) потрібно буде викласти 2 мільйони 300 тисяч гривень для Вінницької області.

Якщо такі суми застав залишаться чинними, то кількість бажаючих спробувати свої сили на міського голову Вінниці та дрібних партій без потужного фінансування буде значно менше.

Партія яка захоче висунути власного кандидата в мери Вінниці та буде висувати кандидатів в міську раду та обласну раду повинна буде сплатити разом 3 мільйони 360 тисяч грн.

Ці кошти повертають лише кандидатам в мери, які пройдуть в другий тур (або виграють одразу в першому), а також партіям які подолають 5% бар’єр, кошти інших учасників виборів будуть перераховані в бюджет.

Фотоколаж сайт "20 хвилин"

 

Попередня публікаціяУ Вінницькому районі двоє неповнолітніх пограбували будинок на 2,5 тисячі доларів
Наступна публікаціяУ Вінниці найбільша знижка за спожите у грудні тепло складає майже 1000 гривень

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я